You are here:

Butik bir cafeden endüstriyel üretim tesisine kadar...

Cafe Danışmanlığı

Hikayesi olan mekanlar yaratmak;
Baristocrat Konsept ve iç mekan tasarımı konusunda özgün bir dizayn izlenmektedir. Mevcut zincir mağazacılığın aksine mekanın bulunduğu konum, hikayesi ve yöresel gelenekleri ön planda tutarak yaşayan ve hikayesi olan mekanlar yaratmaktadır. Bu yaratılırken konsept danışmanları haricinde alanında uzman mimar ve mimari ekipler ile çalışılmaktadır.

Keşif
Müşterinin talep ve beklentileri, işletmenin konumu, bölge ile uyumluluğunun değerlendirilmesi ve hedef kitlenin tanınması.

Konsept oluşturma
İşletmenin dışarıya yansıtacağı görüntünün ve sunduğu hizmetlerin uyumu ile bir tarz sahibi olmasının sağlanması.

Menüyü belirleme
Konsept doğrultusunda menü ve içeriklerin oluşturulması ile servis şekli gibi detayların belirlenmesi

Projelendirme
Teknik ve mimari projelerin hazırlanması, ürünlerin belirlenmesi, belirlenen ürünlerin tedarik edilmesi veya üretilmesinden sonra kullanıma uygun hale getirilmesi.

Temel olarak sıraladığımız ve kısaca bahsettiğimiz bu maddeler sonrasında hazır hale gelen işletme çalışmaya başlayacaktır. Elbette işetmenin sürdürülmesi de ayrıca ele alınması gereken bir konudur.

Endüstriyel Kahve Projeleri
Danışmanlığı

Butik bir üretim tesisinden endüstriyel bir kahve tesisine kadar olan tüm süreçlerin yönetilmesi, makine tedariği – kurulumu, reçetelendirilmesi, yeşil kahve seçimi – tedariğinin yanında ayrıca tesisin tüm eğitim ve çalıştırılmasına ilişkin danışmanlığı içermektedir.